X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2018 yılında web tasarım ve Yazılım sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni yazılım teknolojilerinin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek yazılım sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Tekirdağ’da kurulmuş olan Poorsuk Yazılım, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Yazılım dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı planlamaktadır.

Üstlendiği projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Poorsuk Yazılım’ın bugünkü konumuna gelmesinde, deneyim ve profesyonelliği ile geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Poorsuk ailesi tüm Yazılım ve Web Tasarım  projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Doğan Can Kayaalp
Bilgisayar Mühendisi
Poorsuk Webtasarım Yazılım Kurucusu

 


Hosting Billing Automation by WISECP
Top